top of page

DESIGNISTART

Special Independent Platform for Art&Design

About 

İstanbul Jazz Company'de Kubilay Kan'ın konserisinde ressam Yulia Alizade özel misafir oldu.

15/11/2022

Yıllardır müzikseverlerin gözdesi olan Jazz Company, her Cuma canlı Caz ve Blues müzik dinletisi ile Taksim Elite World Otelinde bulunan müzik salonunda misafirlerini ağırlıyor.

4 Kasım müzik dolu cuma akşamı, şehrin merkezinde yer alan Jazz Company'de dünyaca ünlü müzisyenin, besteci, şarkıcı ve trompet sanatçısı Kubilay Kan, 'Sevdiğim Şarkılar' konseptli özel gecesinde müzikseverlerle buluştu.

Programda müzik tarihinin en unutulmaz, belleklerde yer etmiş olan parçalar seslendirildi. Kubilay Kan'a piyanoda Salih Duman eşlik ediyordu.


Coşkun Demir Jazz Company'de
Coşkun Demir Jazz Company'de


Konserin ikinci bölümünde yabancı piyanist Akmaral Kazhgaliyeva Kubilay Kan'ın yarattığı 'Awaking' kompozisyonu canlandırdı.

Ardından Türk pop müzik efsane sanatçısı Coşkun Demir'in söylediği şarkılar gerçekten güzel sürpriz oldu.İstanbul Jazz Company'de Kubilay Kan'ın konserisinde ressam Yulia Alizade özel misafir oldu.
İstanbul Jazz Company'de Kubilay Kan'ın konserisinde ressam Yulia Alizade özel misafir oldu.

Dinleyiciler arasında özel davetiye alan çeşitli sanatçılardan arasında balet, dans eğitmeni, koreograf/oyuncu, cast ajansı yöneticisi Tanju Yıldırım, Ressam ve Film Yönetmeni Yulia Alizade ve Türkiye'nin diğer sanat yıldızları görüldü.


YULIA ALIZADE: 'Yetenek, harika eğitim ve işine sevgisi, başarının sırrıdır. Kubilay Kan gibi sanatçılar, herkes için örnektir. Bence sahneden sadece bu kadar kaliteli perfomanslar sunulacaksa sanat dünyamız çok zengin olacak.'


Kaynaklar:

Jazz Company ,

Elite World Hotels

www.kubilaykan.com

www.yuliaalizade.com


32 görüntüleme0 yorum
bottom of page