top of page
ARTIST.ALIZADE Blog

Eski marka, yeni tasarım

06/11/2022

Resmi olarak LUART (uncomercial comunity) 2016-2022 yıllar arasında sanatçılara, genç ve tecrübeli ressamlara destek oluyordu. LUARTFILM ve LUARTGallery olarak bir sürü projelere katıldık: sosyal projelere, psikoloji ile kaynaklı, çocuklar eğitimi ile ilgili. Ben ve benim güzel ekip arkadaşlarım gönlümüz istediği için hep bir şey yaratıyorduk.

Artık sanatçı, influencer, danışman olarak değil daha çok ressam olarak devam etmek istediğim için konseptimi biraz değiştirmeye karar verdik.

Sanatımı öne çıkartmak için kadın sanatçı olarak değil 'sanatçı' olarak web sitemde ve diğer hesaplarımda, ayrıca eserlerime imza atarken artık 'ALIZADE' olarak yazmaya karar verdim.


Ağustos 2022'dan beri web sitesimiz de yeni tasarımı alıp yeni adrese geçiş yaptı. Kullanacağımız marka renkleri artık bu şekilde olacak:Hem de diğer sosyal medialarda yeni ismi ve yeni hesapları açarak tanıtımı yeni konseptine uygulayarak devam edeceğiz.Bu değişiklikler, görsel olarak yeni olup beni daha çok tanımak için yaratılmış. Yeni logolar, renkler ve tasarımlar sizi, değerli takipçilerim ve sanat severlerim, daha çok mutlu edebileceğini inanıyorum.

www.yuliaalizade.com

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page