top of page
Yulia Alizade art exhibition Liberta.jpeg


İstanbul doğumlu Azeri kökenli bir Türk sanatçı. Uzun zaman yurt dışında yaşayıp eğitimini Moskova’da, ABD’de ve Türkiye’de aldı. Halen yurt dışında gerçekleşen festivallerde ve sergilerde, İngiltere, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Sırbistan, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Hindistan’da Türkiye’yi temsil ediyor. 
Yulia Alizade genelde sunduğu manifestosunu ‘Benim için tuval veya film olsun yeter. İnsanları duygularla, hislerle ve kendi dünyasıyla tanıştırmak istiyorum’ sözleriyle açıklıyor. Sanatçı eserlerine bu algıyı sunarak dünyayı sanatı ile aydınlatıyor.


 

BİZİ TV KONUŞUYOR

Açılış Kokteyli

SPONSORLAR 

Gold sponsor 

Dünyanın en iyi kahve markalarından olan, sanata ve sanatçıya desteği ile bilinen illy ita

İLLY RESERVE CAFE

Dünyaca ünlü illy kahvelerinin 2.nesil kahvecilik anlayışıyla Türkiye’de açılan ilk şubesi olarak  bir yıl önce hizmet vermeye başladı. İlly’nin enfes kahvelerini aynı standartlarda sunan ve zengin kahve menüsü ile yeni nesil kahve severlere hitap etmek amacıyla Reserve konsepte sunum yapmaktadır.

Bunun yanında İlly‘nin kurucusu Ernesto İlly‘nin sanata  ve sanatçıya verdiği önem felsefesi ile sanatsal etkinliklere de ev sahipliği yapmaktan kıvanç duyar.

iletişım: instagram @illy_reserve_cafe

Genel sponsor 

2016 yılından beri çalışan grup arkadaşları tarafından kuruldu ve önce reklam ajansı olara
Şirketimiz, siparişe göre her türlü karmaşıklıkta kekler, rulolar, hamur işleri ve diğer m

LUARTFILM

2016 yılından beri çalışan grup arkadaşları tarafından kuruldu ve önce reklam ajansı olarak başlayan 2019 yılından beri sanatsal kısa film sektöründe çekim yapmaya başlayan bağımsız bir kurum. 

iletişim: luartfilm2019@gmail.com 

ELMİRADESSERTS

Şirketimiz, siparişe göre her türlü karmaşıklıkta kekler, rulolar, hamur işleri ve diğer mutfak ürünleri sunmaktadır. Özel tasarım doğum günü pastaları ve tatlıları pişiriyoruz ve ayrıca seçtiğiniz benzersiz, ustalıkla dekore edilmiş hamur işleri sunuyoruz. 

iletişim: instagram @elmira_desserts 

Luart gallery. Independent online organization.png

Luart GALLERY

sanatçılara destek ettiği bağımsız bir kurum. 2016'yılından beri online olarak açık. Sanatçılara PR ve sergi organize ediyor.

iletişim: luartgalery@gmail.com

HB logo_edited.jpg

HAYATIBEY STUDIO 

2020 yılında kurmuş olduğumuz şirketimizde ürün fotografları katalog çekimleri kişisel çekimler ve video kliplerle kitlelerimize ulaşıyoruz, tek amacımız düzgün işçilik ve doğru sanattır.

iletişim: @hayatibeystudio 

İnfo partnerlerimiz

BUTA DANIŞMANLIK olarak Türkiye’de yabancı vatandaşlara danışmanlık hizmeti veriyoruz.Hizm

BUTA DANIŞMANLIK

 

Türkiye’de yabancı vatandaşlara danışmanlık hizmeti veriyoruz.Hizmet sektörümüz oturma izni, çalışma izni, yatırım ve vize işlemleri.

Güvenli ve profesyonel kadrosuyla sizin hizmetinize hazır bir şirket . 

iletişim: @kamil_muradov_butadan 

İstabulun kalbi olan Nişantaşın'da Losk güzellik evi bulunmaktadır. Rus uzmanlarımızdan pr

LOSK GÜZELLİK EVİ

İstabulun kalbi olan Nişantaşın'da Losk güzellik evi bulunmaktadır. Rus uzmanlarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Uyguladımız işlemler: cilt bakım ile ilgili her türlü cilt sorun, zayıflama, el masajı, lazer epilasyon, shugaring, kaş ve kirpik tasarımı, İpek kirpik, tırnak ile ilgili tüm işlemler, kalıcı makyaj, saç tasarımı. Losk güzelik evi sizleri bekliyor.

iletişim: @losk.istanbul

30 Ağustos 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Gazete Sanat; merkez ve alternatif kültü
Önce Vatan. Liberta sergisi. İstanbul

CATOLOG

kısafilm yuliaalizade ressamistanbulda bağımsızsanat kadınyönetmen designeristanbul graphicdesignturkey юлияализаде художникализаде turkishartistpainteralizade  юлияализаде yulia alizade ализадеюс 

Yulia ALIZADE İstanbul Liberta Solo Exhibition
bottom of page